Luigi Lunari: TŘI MUŽI NA ŠPATNÉ ADRESE

Nejbližší termíny představení: 16.11, 25.11
Délka představení: 2 hod., přestávka 20 min.
Režie: Boris Ščedrin, Překlad: Hana Tomková

Hrají: Karel Heřmánek, Zdeněk Žák, Antonín Procházka, Karel Heřmánek, Zdeněk Žák, Antonín Procházka, Johanna Tesařová/ Vlasta Žehrová

Stručný obsah hry

Zlý sen? Fantasmagorická představa? Skutečnost? Halucinace? Hromadné šílenství? Jsou zde tři dospělé osoby mužského pohlaví a všechny tři si spletou adresu. Je to normální? V této vynikající italské komedii není normální skoro nic. Ale téměř vše se dá vysvětlit!

Premiéra 2.února 1998 v Divadle Bez zábradlí

Ohlasy

Divadlo bez zábradlí jsme navštívili již po několikáté. Pokaždé jsme byli moc spokojeni, ale tentokrát to bylo zatím nejlepší představení. Tři muži na špatné adrese, v podání pánů Heřmánka, Žáka a Procházky, byli skvělý. Už dlouho jsme se takhle nezasmáli. Kateřina
-----------------------------
Vážená paní Grofová,
tak se povedlo a shlédli jsme s manželem  Vaše nádherné představení 3muži na špatné adrese.  Herecké výkony p. Heřmánka, p. Žáka i p. Procházky byly excelentní.
Jsme moc rádi, že držíte tradici  a s Vaším divadlem se nelze mýlit. Vám veliké poděkování za zprostředkování vstupenek. Máme radost, že už hraje i mladý p.Heřmámek  a tudíž  pokračování je zajištěno, doufáme, že repertoár zůstane zachován a budeme se stále shledávat. Proti činohře ND, kdy s novými hrami se bohužel bude muset vyměnit i publikum  viz /Proslov k národu apod./  Bohužel obdobná situace je i v ABC a ROKOKU. Snad si nová dramaturgie najde své nové diváky. Z Vašeho divadla máme radost  a přejeme spoustu spokojených diváků.
Jeřábkovi  Praha  23.9.2019
-----------------------------------
Dobrý den,
v neděli 27.11.2016 jsem shlédla představení Tři muži na špatné adrese. Po dlouhé době jsem se velice bavila, musím pochválit exceletní výkon všech pánů herců, zejména pana Heřmánka. Hra měla "šmrnc", obsah hry hlavu a patu a člověk se nenudil.
Moc děkuji. Vřele doporučím jako dárek v naší rodině.
S pozdravem
Věra Kořínková
----------------
Dobry den,prave sme sa vratili z Prahy. Boli sme tam na koncerte rockovej kapely Nickelback a kedze mame Prahu radi, rozhodli sme sa pobyt si predlzit. Pozrela som si ponuku predstaveni v prazskych divadlách a ked som zbadala predstavenie, v ktorom ucinkuje pan Hermanek, bolo rozhodnute.Tak sme si v pondelok, 19.9. pozreli vyborne predstavenie "Tri muzi na spatne adrese" s uzasnymi Panmi Hercami.. Pan Hermanek je moja "srdcovka" a som rada, ze som ho videla aj v divadelnom predstaveni na zivo.Aj takto dakujem vsetkym Panom Hercom za skvely zazitok, bavili sme sa od zaciatku do konca :-).
Srdecne vsetkych pozdravujem, osobitne sarmantneho pana Hermanka :-), a prajem vela zdravia, sil, spokojnosti v zivote a vela vydarených divadelnych kuskov..Pri najblizsej navsteve Prahy sa rozhodne opat vidíme :-)
Pozdravujem zo Slovenska,
Lubica
(p.s. to sme boli my, co pri zaverecnej tlieskacke stali :-) .. )
------------------------
15.1.2016
Vážený a milý pane Heřmánku,
každý rok dáváme naší rodině, k vánocům, lístky do divadla a není to jen tak, najít představení, aby se líbilo všem 8 lidem, různých věkových skupin, každý má nějaké přání...ale našla jsem tohle vaše představení a po vyčerpávajícím sezení u PC se mi podařilo dokonce i sehnat všechny lístky a na krásná místa..snad nejlepší z celého divadla :-)
  Je to pro nás velevýlet, teprve před chvílí jsme se vrátili vlakem do Děčína, ale stálo to za to..Fakt!!!! Maminky nikam nechtěly, že je to pro ně v jejich věku už škoda peněz, bratr je "jezevec" ten chodí jen do práce a do garáže, chlapi se trochu báli, nevěděli, co čekat od hry se třena chlapama...jen můj táta a syn se těšili stejně jako já, ale...všichni se bavili od první vteřiny do poslední..všichni mi moc děkovali za ten zážitek, který jste jim VY...dali...já měla pusu neustále ve smíchu, až mě bolely lícní svaly..a přesto v tom bylo tolik moudrého..tolik pravdivého ze života...náááádherné, jsem nadšená, že jsem viděla tak skvělé herce naživo a tak blízko....nejraději bych vám při děkovačce mávala, jak si vás člověk oblíbí a bere, jakoby, za své - div ne "kamarády"
  Moc jsem za vámi chtěla jít osobně..stisknout ruku (no, i když vy byste si ji hnedky otřel, kapitáne :-D) podívat se vám z blízka do očí a prostě říkat jen, jak vám děkuji a jak jste skvělí....ale..ujel by nám vlak :-(( Můžete , prosím, vyřídit i pánům Kleplovi a Žákovi, že vaše práce má prostě velký smysl, protože jste udělali jednu "Hujerovic" rodinu ze severu nesmírně šťastnou a vysmátou? A ta histroka s Ernestem...no, ta je neskutečná,,,,ta nás odbourala úplně....kéž by byla někdy na youtubu, protože tu bych si s chutí vyslechla znova ;-) a Perdón, pardón se ujalo už ve vlaku ))
   mám nějakou otázku...
dáváte do své postavy strašně hodně vnitřní energie, vnitřní síly, úplně z hlubokých stabilizátorů ;-) nejste vyčerpaný po takovém představení? A pak, uměli byste si zahrát kousek představení, třeba jen tak, pro srandu..sami sobě...ale s výměnou rolí? Jde to vůbec, abyste vy byl třeba Bob a Bob by byl Zdeněk a Zdeněk třeba vy? No, asi jo, když jste herci, ale neumím si to vůbec představit.
 a jeden dotaz mimo, proč mi šlo zamluvit pouze 6 lístků? Ale dovolala jsem se paní a ta mi s tím moc pomohla a byla velmi laskavá a trpělivá.
    No, omlouvám se, že se tak dlouze vypisuji, chtěla jsem jen poděkovat a nějak jsem toho plná...přeji Vašemu divadlu hodně vyprodaných představení, ať jsou herci u vás radostní...ať se vás drží zdraví a trochu té lásky a radosti v životě .
 Krásný večer a dobrou noc přeje Zuzana Krejcarová
------------------------------
Dobrý den,
Vaše divadlo včera v Jilemnici předvedlo hru Tři muži na špatné adrese. Jedním slovem NÁDHERA.
Myslela jsem , že místy spadnu ze židle a na konci jsem chtěla pískat na prsty, ale bylo mě to blbý!!!
Děkuju a zdravm. Ilona Navrátilová
----------------------
"Tři muži na špatné adrese, hořká komedie v režii u nás již známého Borise Ščedrina, byla přehlídkou nenapodobitelného hereckého kumštu skvělých herců Heřmánkova Divadla Bez zábradlí a ojedinělou podívanou pro všechny přítomné diváky." (Jana Látalová, Hanácké noviny, 1.7.1998)
----------------------
"Komedie má místy trochu hektický spád, který přinutí diváka přemýšlet. I když v některých okamžicích publikum doslova řve smíchy, přece jen to není jediný cíl tohoto dramatického dílka z pera Luigi Lunariho." (Karel Balcar, Svoboda, 19.3.1998)

Fotogalerie

Tři muži na špatné adrese Tři muži na špatné adrese Tři muži na špatné adrese Tři muži na špatné adrese Tři muži na špatné adrese Tři muži na špatné adrese

Fotografie z představení Tři muži na špatné adrese 1 - 6

Video

Videozáznam z představeníDnešní program

30. říjen   pátekNEHRAJEME
Henry Lewis, Jonathan Sayer, Henry Shields: Hra, která se zvrtla

Zítřejší program

31. říjen   sobotaNEHRAJEME
Henry Lewis, Jonathan Sayer, Henry Shields: Hra, která se zvrtla

Divadlo Bez zábradlí na Facebooku
Divadlo Bez zábradlí, Jungmannova 31,110 00 Praha 1, pokladna tel. 224 946 436, email: vstupenky@bezzabradli.cz