Woody Allen: 2X WOODY ALLEN


Délka představení: 2 hod., přestávka 20 min.
Režie: Karel Heřmánek, Překlad: Dana Hábová, Scéna: Tomáš Rusín, Kostýmy: Jana Berg

Hrají: Karel Heřmánek, Josef Carda, Petr Pospíchal, Jana Švandová, Dana Morávková, Zdeněk Žák, Kateřina Janečková, Karel Heřmánek, Josef Carda, Zdeněk Žák, Dana Morávková, Jana Švandová, Eva Josefíková/ Kateřina Janečková, Petr Pospíchal

Stručný obsah hry

Láska a nevěra: dvě sexy komedie na jedno téma.
Představení není vhodné pro děti (ale měly by ho vidět).

Premiéra 30.ledna 2010 v Divadle Bez zábradlí

Současné nastudování her Old Saybrook a Riverside Drive je v Divadle Bez zábradlí premiérové. V těchto hrách najdete přesně to, co dělá Woodyho Allena Woody Allenem: skutečné lidi, skutečné situace, i vymyšlené životy, po kterých touží živí, zatímco fiktivní postavy chtějí vést život skutečný a samozřejmě věčné otazníky lásky, tvorby i lidské existence...

Ohlasy

Chtěla bych poděkovat DBZ za divadelní představení 2x Woody Allen. Byli jsme s přítelem plní očekávání z toho, jak bude hra celkově zpracovaná a jak se s ní poperou hlavní aktéři. Musíme tedy uznat, že to bylo nad naše očekávání a jsme s výsledkem velice spokojeni.
Během první aktovky, odehrávající se na břehu řeky Hudson, jsme měli možnost proniknout do ne zcela náhodného rozhovoru spisovatele a bezdomovce.
Už od první chvíle byla divákovi servírovaná poměrně slušná dávka dialogů se sarkastickým podtónem, vtipem a ironií, které člověku vykouzlí úsměv na rtech. Řekla bych, že se jednalo o poměrně tragikomickou sondu do mezilidských vztahů.
V obdobném duchu byla zasazená i druhá hra, odehrávající se v bytovém interiéru, kde už v příběhu hráli všichni herci. I zde se řešilo téma ,,cizoložství“, podobně jako v první hře, kde však k jeho rozuzlení nedošlo.
Hra zaručuje kvalitní herecké obsazení, dějová linka v obou příbězích plyne zcela bez problému, díky čemuž je divák zcela vztažený do příběhů několika osob, které ho náležitě pobaví. Vřele doporučujeme.

 
 
-------------------------------------------
Milá paní Adamová,
moc děkujeme za pomoc při zajišťování divadelního představení 2x Woody Allen (16.6.2015).
Obě hry se nám velmi líbily. Naši deváťáci považují návštěvu Vašeho divadla za nejlepší zážitek z třídenního pobytu v Praze.
Opravdu to bylo skvělé.
Srdečně zdraví
Miluše Šafářová
--------
Dobrý den, 
ráda bych touto cestou poděkovala hercům za úžasné představení 2x Woody Allen, které se konalo včera (2.12.2014) v divadle v Českém Krumlově.
V této uspěchané "stresové" době bylo představení balzámem pro mou duši. Odcházela jsem šťastná, nabitá energií a díky druhé části představení i s novým pohledem na můj 20tiletý poněkud chátrající partnerský vztah.
Ještě jednou díky a pokud budete vystupovat zase na jihu Čech, jistě si to nenechám ujít.
Všem Vám ze srdce přeji krásný advent, pohodové Vánoce a mnoho zdraví v novém roce 2015. Samozřejmě přeji také spoustu spokojených diváků, ale myslím, že je to zbytečné, protože je už určitě máte.
Katka Laušová
Kaplice

Fotogalerie

2x Woody Allen 2x Woody Allen 2x Woody Allen 2x Woody Allen 2x Woody Allen 2x Woody Allen 2x Woody Allen 2x Woody Allen 2x Woody Allen

Fotografie z představení 2x Woody Allen 1 - 9Dnešní program

Zítřejší program

Divadlo Bez zábradlí na Facebooku
Divadlo Bez zábradlí, Jungmannova 31,110 00 Praha 1, pokladna tel. 224 946 436, email: vstupenky@bezzabradli.cz