Yasmina Reza: ART

Nejbližší termíny představení: 30.10, 12.11, 21.11, 10.12
Délka představení: 1 hod. 45 min., přestávka 20 min.
Režie: Karel Heřmánek, Překlad: Michal Lázňovský, Kostýmy: Jana Berg

Hrají: Karel Heřmánek, Josef Carda, Zdeněk Žák, Karel Heřmánek, Josef Carda, Zdeněk Žák

Stručný obsah hry

Kolik pravdy, upřímnosti a tolerance unese přátelství?
Solidní vztah tří přátel se ocitá na tenkém ledě ve chvíli, kdy si jeden z nich pořídí velmi drahý obraz. Co Marka, Borise a Ivana vlastně spojuje? Tahle otázka dokáže ty tři zavést pěkně daleko. Až téměř na konečnou jejich dlouholetého přátelství. Zdánlivě banální estetický spor se zvrhne v nesmírně vtipnou hádku o hodnotách života a podstatě skutečného přátelství. V současnosti jedna z nejslavnějších francouzských komedií posbírala snad všechny prestižní ceny ve Francii i v zahraničí. Trojici přátel si v různých inscenacích ve světě zahráli např. Pierre Arditi, Fabrice Luchini, Albert Finney, Tom Courtenay či Alan Alda. 

Ohlasy

Dobrý den,
včera 24.5. 2019 jsme ve Vašem divadle shlédly představení Art. Moc bychom chtěly jeho protagonistům poděkovat za skvělý zážitek. Už jsme se hodně dlouho tak srdečně nezasmály. Jak je to lidská hloupost a malichernost neskutečná. Skvěle to pánové vystihli a předvedli. Ještě jednou moc děkujeme.
S pozdravem
Ivana Kunteová
Iva Nováková
------ 
 
Právě jsem se vrátila z KD Rabštejn v Kostelci nad Orlicí, kde uváděli představení vašeho divadla   ART. Po stromečkem jsem našla dárkový poukaz od dcerky na tohle představení s tím : protože máš hlavně ráda pana Heřmánka !!! Což je pravda pravdoucí!!!!
 
Představení bylo skvělé, boží …všichni tři herci byli skvělí a taky se mi moc líbila muzika. Takové pohlazení na duši. Hodně jsme se nasmáli, ale myslím, že to je taky
 
hra k zamyšlení ..... to nám dojde postupně. Tak mi dovolte, abych všem, kdo mají zásluhu na úspěšnosti představení vašeho divadla z celého srdce poděkovala. Především všem třem hercům, byl to opravdu koncert!!!!!!! Oni byli prostě úžasní!!!!!!!!
 
Přeji Vám, celému divadlu, tak nadšené publikum jako bylo ve vyprodaném Rabštejně v Kostelci nad Orlicí. Ať se Vám daří!!!!!!
 
Z celého srdce přeje nadšená divačka  Míša Nováková.
 
----------------------------------------------------------------------
 
Dobrý den, pani Hlaváčková
Děkujeme za pozvání na představení ART. Ty salvy smíchu jsem  potřebovala. Byl to moc hezký večer.
Nádherné až do konce. Moc se nám to líbilo a těšíme se na další představení.
Hezký den Matoušková
----------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Hlaváčová, 
rády bychom Vám obě poděkovaly za pozvání na včerejší představení ART. Byl to opravdu nádherný zážitek po všech stránkách.
Blahopřejeme ke krásnému představení ve Vašem repertoáru.
Hezký den i víkend
Klára Zlatohlávková, Jiřina Rusová
---------------------------------------------

Dobrý den,  včera bylo moc pěkné představení u Heřmánků, divadlo řvalo smíchy, byl to fakt koncert. Moc se nám to všem líbilo. Tak moc děkujeme a těšíme se na další představení.
Hezký den, Lenka Veselá
----------------------------------------------

Dobrý den,
včera jsem byl opět u Vás v divadle – tentokrát na ART. A měl jsem dvojí zážitek, resp. novou inspiraci. Kromě již standartních vynikajících výkonů všech 3 herců ( na to jsem již u Vás zvyklý ) jsem viděl, co lze kolem bílého obrazu rozehrát.
Mám totiž doma také obraz, který je kompletně bílý, pouze jemné vystouplé reliéfy jsou vidět jen zblízka. Autorem je Jan Wojnar, který ho udělal pro svou ženu, která je ( či byla, nevím ) slepá. A také rozhodně nebyl levný, i když ne 200 tis.
Tak asi pozvu pár přátel a otestuji je podobným způsobem……
 S pozdravem
 Jiří Jirous - stálý divák Bez zábradlí 

Fotogalerie

ART ART ART ART ART ART ART ART ART ART ART ART ART ART ART

Fotografie z představení ART 1 - 15


Dnešní program

23. říjen   středa19:00 
Neil Simon: Vězeň na Druhé avenue

Zítřejší program

24. říjen   čtvrtek19:00 
Dennis Kelly: Po konci světa

Divadlo Bez zábradlí na Facebooku
Divadlo Bez zábradlí, Jungmannova 31,110 00 Praha 1, pokladna tel. 224 946 436, email: vstupenky@bezzabradli.cz