PRONÁJEM PROSTOR DIVADLA

Nabídka pronájmu prostor divadla pro prezentační akce

Prostory divadla byly rekonstruovány v roce 1998 a jsou v rámci pražské divadelní sítě exkluzivní. Sál má kapacitu 319 míst (282 v sále, 37 v lóžích). Divadlo je vybaveno špičkovou zvukovou aparaturou v Dolby Digital. Sál, chodby, foyer i kavárna jsou plně klimatizovány.

Divadlo Bez zábradlí je situováno v samém centru  Prahy v Paláci Adria s vynikající dopravní dostupností – hned u divadla se nachází metro - trasy A a B (Můstek), cca 10 minut trasa C (Muzeum), pár metrů od divadla jsou tramvajové zastávky  Národní třída a Spálená ul., kde staví mnoho tramvají.

Nabídka služeb

Nabízíme vám možnost pronájmu prostor divadla k uspořádání vašich prezentačních akcí jako např. konference, firemní prezentace, semináře, slavnostní rauty a další vaše eventy pro vaše významné klienty nebo jako setkání s obchodními partnery, zaměstananci či přáteli.
Na jeviště lze umístit prezentační techniku, plátno pro promítání, řečnický pult včetně ozvučení apod.
Prostory předsálí lze nabídnout k další prezentaci nebo pro účely cateringu např. raut, který je možno pro účastníky uspořádat v prostorech divadla a v divadelním klubu Café Restaurant. V rámci cateringu lze dohodnout teplou i studenou kuchyni dle vašich požadavků.
Šatna i uvaděčky jsou pro vás k dispozici až do skončení akce.

Pro více informací, rezervaci pronájmu a případnou prohlídku prostor divadla kontaktujte naše obchodní oddělení tel. +420 224 494 604 nebo na e-mailové adrese obchod@bezzabradli.cz

Prostory divadla

Více fotografií z prostor divadla naleznete ve fotogalerii.

Dnešní program

24. srpen   čtvrtek19:30 
Alan Ayckbourn: Kdes to byl(a) v noci

Zítřejší program

Divadlo Bez zábradlí na Facebooku
Divadlo Bez zábradlí, Jungmannova 31,110 00 Praha 1, pokladna tel. 224 946 436, email: vstupenky@bezzabradli.cz