PRONÁJEM PŘEDSTAVENÍ

Nabídka pronájmu celého představení

Prostory divadla byly rekonstruovány v roce 1998 a jsou v rámci pražské divadelní sítě exkluzivní. Sál má kapacitu 319 míst (282 v sále, 37 v lóžích). Divadlo je vybaveno špičkovou zvukovou aparaturou např.muzikál Cikáni jdou do nebe se hraje v Dolby Digital – šestikanálový zvuk, ostatní hry v Dolby Surround Pro-logic nebo standardní stereo). Sál, chodby, foyer i kavárna jsou plně klimatizovány.

Divadlo Bez zábradlí je situováno v samém centru  Prahy v Paláci Adria s vynikající dopravní dostupností – hned u divadla se nachází metro - trasy A a B (Můstek), cca 10 minut trasa C (Muzeum), pár metrů od divadla jsou tramvajové zastávky  Národní třída a Spálená ul., kde staví mnoho tramvají.

Nabídka služeb

Divadelní představení
Nabízíme vám možnost zakoupení celého představení z našeho repertoáru  např. pro vaše významné klienty nebo jako setkání s obchodními partnery, zaměstananci či přáteli.
Před představením můžete své diváky přivítat na jevišti ménem vaší společnosti nebo případně je možné využít jeviště i po představení např. pro losování, charitativní aukce apod.
O diváky je  po celou dobu představení postaráno – prostory foyer a přilehlých chodeb slouží jako galerie, kde každý měsíc obměňujeme vystavující umělce a některé výstavy jsou též i prodejní.

Standardní storno podmínky divadla
Objednatel je oprávněn od této smlouvy odstoupit s účinností ke dni následujícímu po dni doručení oznámení o odstoupení poskytovateli. V takovém případě se zavazuje uhradit poskytovateli tyto storno poplatky:
- před 15. dnem předchozího měsíce konání akce storno poplatek ve výši 30% Odměny;
- v době od 15. dne předchozího měsíce konání akce do 14 dní před konáním akce storno poplatek ve výši 50% Odměny;
- při odstoupení od smlouvy ve lhůtě kratší 14 dní před datem konání akce storno poplatek ve výši 100% Odměny.
V případě odstoupení od smlouvy ze strany objednatele uhradí objednatel storno poplatky do 14 /čtrnácti/ dnů na účet poskytovatele.

Nabídka uspořádání rautu pro vaše diváky
Před začátkem  nebo po představení je možno pro diváky uspořádat v prostorech divadla a v divadelním klubu Café Restaurant raut. V rámci cateringu lze dohodnout teplou i studenou kuchyni dle vašich požadavků. Šatna i uvaděčky jsou pro vás k dispozici až do skončení akce.

Pro více informací, rezervaci pronájmu představení a případnou prohlídku prostor divadla kontaktujte paní Hlaváčovou tel.  606 703 910 nebo na e-mailové adrese hlavacova@bezzabradli.cz                                                  a paní Novotnou tel: 725 301 499 nebo e-mailové adrese novotna@bezzabradli.cz

Prostory divadla

Více fotografií z prostor divadla naleznete ve fotogalerii.Dnešní program

Zítřejší program

Divadlo Bez zábradlí na Facebooku
Divadlo Bez zábradlí, Jungmannova 31,110 00 Praha 1, pokladna tel. 224 946 436, email: vstupenky@bezzabradli.cz